Gastronomia


Lorem ipsum dolor Organizujemy i zaopatrujemy stoiska konsumpcyjne w najsmaczniejsze rozmaitości z grilla i nie tylko. Nasze punkty gastronomiczne sa wykorzystywane do imprez firmowych, jesteśmy wstanie wydać dziennie do 20 tyś porcji ( bez kolejek ) co jest bardzo ważne w naszej branży. Na zlecenie klienta przyjedziemy i zajmiemy się smacznym i zdrowym wyżywieniem zaproszonych gości czy odwiedzających. Istnieje także możliwość skorzystania z naszego punktu gastronomicznego w trakcie trwania danej imprezy czy okoliczności. Powierzchnia naszego stoiska i punktu gastronomicznego jest uwarunkowana od potrzeb imprezy, standardowym wymiarem jest: 72m.kwadrat./tj.3x 9.0/. W jego skład wchodzą; dwa grille o wym. 2.0 mb 09 mb., oraz 15 stolików z 60 miejscami siedzącymi. Istnieje także możliwość wynajęcia większego bądź kilku punktów gastronomicznych z naszym personelem i zaopatrzeniem. Warunki współpracy ustalimy wspólnie z klientem.

Oferujemy wysmarzanie,wydawanie porcji na Państwa imprezach firmowych i innych tego typu eventach.

Firma Castello

Staramy się by nasze usługi w 100% profesjonalne,smaczne oraz szybko podane. W razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

O Firmie

Firma Castello istnieje na rynku od 2000 r.Tworzymy eventy z pasją i starannością.Zapraszamy do zapytań ofertowych, posiadamy kokurencyjne ceny.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Zapraszamy do Kontaktu

Zapraszamy do wszelkich zapytań ofertowych,udzielamy szybkich i konkretnych odpowiedzi.

Kontakt